vineri, 2 iulie 2010

:D

As vrea atat de mult sa scriu despre asta da' nu pot.Mi-e teama ca scriind sau spunand toata fericirea mea se va risipii.Chestia e ca de cateva zile sunt toata un zambet.


Uneori mi se pare ireal....

2 comentarii:

  1. Sunt pestisorul auriu cu infuente albastre verzui, am zambit larg cand am vazut ceea ce ai scris...sper sa nu fie doar o alta stare de moment a ta, ci mi-ar placea enorm sa gasesc din ce in ce mai multe postari fericite.
    Sa depasesti granita despre care ai vorbit pana acum si sa povestesti de sentimente noi.
    Te cunosc de ceva vreme si vreau sa iti spun ca sunt mandra de tine. (m-am dat de gol...nu sunt un peste ci sunt o pestuca).

    RăspundețiȘtergere