Daca ar fi sa-l caracterizez intr-un cuvant "bittersweet" ar fi acela.
Il plac...mult.Sau nu prea mult...Sau nush...Dar il plac! Imi place zambetul lui ce mi-ar insenina si cea mai trista zi.Imi plac ochii lui mari.Imi place la nebunie parul lui cret :X.Imi place felul in care se prosteste cand ma roaga ceva.Imi place cand ma ia in brate.Imi place ca suntem tare asemanatori..Imi place aproape totul la el...:D
Ieri a fost cam dulce si nu ma asteptam sa iesim.E...nush...cu cat il vad mai mult cu atat mi-e mai dor de el.
Auzi Nikko...iar incepi!:-w Stii nu??? Cred ca ar trebui sa-o lasi mai moale ;)
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

intr-o zi o sa-ti placa felul in care pleaca...
RăspundețiȘtergereNu cred..:D
RăspundețiȘtergere