Awwww!!! A cam durut cazatura din norul meu.
Saptamana asta nu eram doar cu capul in nori, eram cu totu' ...si a fost bine.La cadere ma asteptam ...dupa cum spusesem , chiar mi se parea atat de ireal....
Azi am renuntat.Am renuntat pt ca as fi devenit "jenibila" daca mai insistam.
Poate ca nu m-am imaturizat complet in ultima vreme...am observat ca ii rasplatesc pe cei din jurul meu cu aceeasi moneda.De data aceasta am primit indiferenta (care ma doare cel mai mult) si chiar daca sufar dau inapoi tot indiferenta.
o melodie nice de la el:
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu