luni, 9 noiembrie 2009

Vin sarbatorile...vin sarbatorile

Vineri am vazut ca a aparut la tv spotul publicitar de la Coca-Cola de iarna.Imi place la nebunie, mai ales faza cu :"Vin sarbatorile, vin sarbatorile" :X:X:X. Plus ca azi incepusem ca cant in drum spre metrou "We wish you a Merry Christmas", incepuse si colega'mea cu mn.
Ah! De-abia astept sa vad aranjamentele de sarbatori prin Bucuresti !!! Le ador!!!



Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu