luni, 9 noiembrie 2009

Eu nu sunt rea!!!!!!

Sunt culmea!!!!
De cateva saptamani asteptam sa ma razbun pe Bogdan pt ca m-a ingnorat si acum cand venise momentul ,ca o lasa, parca incepusem sa-i cedez....Am facut eu misto de el dar parca nu-i genu' meu.Am mustrari de constiinta , jur!!!Eu nu sunt rea!Nu stiu sa fiu rea!! Vai dar cat ma enerveaza ca nu mi-am dus razbunarea pana la capat!!!Parca imi tot suna in minte sfatul Roxanei :"Daca nu-ti bati joc tu de barbati , isi bat ei joc de tine!!!"Si asa e...Dar nush mi-e greu sa-mi bat joc de cineva.Cine-stie, cu putin antrenament se rezolva :-??

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu