vineri, 20 noiembrie 2009

Aiureli..

Azi nu am mai fost la scoala...Parca aveam nevoie de o pauza....
Nu-mi place deloc ceea ce fac...Ieri am facut o chestie pe care n-am gandit-o deloc...si consecintele ar fi putut sa fie destul de grave.Slava Domnului ca nu s-a intamplat nimic rau!!Uneori zici ca sunt batuta-n cap si chiar sunt prea imatura si naiva.Imi promit mie ca n-o sa mai fac asta!!!! (si nu e pana data viitoare)
Presimt ca or sa vina vremuri grele pentru mine si tre' sa ma sa pregatesc , sa fiu puternica si sa infrunt problemele cu zambetul pe buze si cine-stie ....poate or sa vina si vremuri mai bune si chiar va rasari si soarele pe strada mea :-??
Am nevoie de o imbratisare si sa simt ca e cineva alaturi de mine....




Boosh feat. Kreuzet - Azi si maine
Asculta mai multe audio Muzica

2 comentarii:

  1. Nu, nu meriti o imbratisare!
    Ci mult mai multe... eu iti ofer o tona de imbratisari, un infinit de ore pline de hug-uieli si te trag de obrajori pana o sa zambesti si o sa razi de durerea obrajorilor.

    Nu ma semnez, sa vad daca iti dai seama cine "is"
    >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

    RăspundețiȘtergere