luni, 9 noiembrie 2009

Uituca ce sunt...

In postarea de ieri am uitat sa-i urez cuiva "la multi ani".Acea persoana e Carmen.Chiar am uitat.As avea o scuza buna dar cine se scuza ,se acuza. Tot ce pot spune e ca imi pare rau si LA MULTI ANI Carmen!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu