
Azi am primit un mail cu acest site si m-am inscris...si...s-ar putea ca sambata (5 decembrie) sa impart niste zambete ca si cadou de Mos Nicolae...De-abia astept:D
Dintre toate zambetele pe care le voi imparti...unul mi-as dori sa ajunga si la el.
As vrea sa stie ca eu...inca ma mai gandesc la el si imi lipseste mult , uneori...

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu