Azi a fost o zi cam aiurea...In care am zacut in cea mai mare parte.Imi pare rau ca nu m-am putut duce la scoala.Aveam lucrare la "semiologie"....dar nu ma simteam in stare sa merg atat pe jos...Las' ca o s-o dau saptamana viitoare, totul e sa invat.
Sambata mi-a fost f rau...parca ma si vedeam (din nou) pe la Urgenta , aia nu ma bagau in seama, eu iar vaitandu-ma , vazand totul neclar si "borand" la fiecare 15 min...iar dupa 4-5 ore de stat pe acolo sa vina un medic si sa-mi spuna "puteti pleca " ....fara sa-mi prescrie vre-un medicament ceva...In fine.. Din fericire nu mi-a fost asa de rau...Si ieri m-am simtit mai bine..Bine ca au venit ftl sa ma viziteze... m-au luat si la o "mica" plimbarica. Pe la sf drumului oboseala m-a rapus..si am adormit(o ora) .Cel putin am vazut un oras superb..noaptea.Si e mai bn ca era noapte...mi-a placut mai mult.Vazut de sus...Brasolvul este mirific, superb...etc.
Per ansamblu saptamana trecuta a fost f ok...si mi-a placut mult....Chiar si sfarsitul...cu mici exceptii, desigur, dar nu poate sa fie totul perfect.
Acum mi-am adus aminte...azi e ziua lu' Andrei :))..Ah! La naiba , in puii mei..nu e pe mess!Dar nu-i lass un offline ca anu' trecut...Trecem peste..
M-am apucat si de o carte ff draguta.."Vraciul" se numeste.De mult nu mai citisem atatea pagini intr-o zi dar vineri am "devorat-o"...De-abia astept sa incep al doilea volum.Mai am 100 din primul...Maine le fac praf:D
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu