luni, 5 octombrie 2009

Today

Neg tot ce am scris ieri....A fost un moment de slabiciune si azi nu am aceleasi sentimente ca si ieri...
Dar destinul vad ca-mi face surprize...in legatura cu ce am spus ieri..cu uitatul;)))
Vineri am iesit cu o colega si un prieten de-al ei....si azi imi spune colega mea ca ala nu mi-a dat mai mult de-un an la scoala asta pe motiv ca's prea sensibila.=)) =))
Nu m-a deranjat ce a spus...dimpotriva...Chiar incepusem sa lenevesc asa...si asta m-a facut iar sa fiu mai ambitioasa..Si uite asa azi am mai luat un 10 :D Pac!Pac!
Azi am inceput sa vorbesc mai mult si cu Claudiu...ceea ce nu poate decat sa ma bucure.
Am iesit si cu fetele...Mi-as dori sa fim iar ca inainte....:(
Per ansamblu a fost chiar o zi reusita...spre surprinderea mea.Sa vedem maine...

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu