marți, 13 octombrie 2009

Marti,13


Sunt intr-o stare deplorabila....Pana si lu' mama i s-a facut mila de mn si azi s-a purtat frumos ....cand a vazut in ce hal sunt.Moralul meu e....la 3 m sub pamant...deja viermii au inceput sa manance din el...Si dupa una si alta...m-a mai pus dracu sa ma intalnesc cu un tip super ok....si eu ca o handicapata....nu il plac....Saracu' mi-a mai adus si flori....si culmea chiar m-a cautat dupa intalnire....Mamma mia!!!Nu m-am crezut niciodata frumoasa ci simpatica...dar zilelele astea ma cred Muma-Padurii...si imi mai sta si parul asta ca dracu...ca mi-a venit mie o idee geniala :sa ma tund...Asa ca nu inteleg cum a putut sa ma placa:)

Oricum azi cred ca tipul s-a cam saturat de figurile mele, ca tot e marti 13, si a fost cam rece cu mine...

Ma enerveaza!!!Ca asa sunt eu....Intotdeauna ratez ocaziile potrivite...

Dar in fine...

Sper sa nu mai am vreo surpriza de la aceasta "minunata" zi.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu