sâmbătă, 17 octombrie 2009

Number 2

Hmm...azi voi iesi iar cu Bobolino (cum imi place mie sa-i zic)...Am putine emotii.La prima intalnire n-am avut niciodata emotii dar la a doua e jale.Si asa e si azi...plus ca nu m-am odihnit prea bine si sunt cam zombie.Sper sa-mi treaca si sa fiu fresh...
Am inceput sa-l plac...mai ales ca el e "vinovatul" pentru ridicarea moralului meu de zilele astea...A fost chiar dulce...si de asta aveam eu nevoie.
Mi s-a parut ciudat ca el a aparut exact cand spusesem ca o sa incerc sa uit pe cineva cunoscand pe altcineva...Ma simt cam vinovata...ca intr-un fel eu ma folosesc de el ca sa uit pe altcineva si presimt ca asta se va intoarce impotriva mea.Asa mi se intampla de obicei...cand fac ceva rau se intoarce impotriva mea cand ma astept mai putin.Si probabil cand o sa las garda jos , Bobolino imi va face o surpriza...neplacuta , bineinteles.
Dar iar imi fac prea multe ganduri si-mi imaginez tot felul de chestii...mai bine las totul sa vina de la sine si fie ce-o fii...



Kings Of Leon - Use Somebody
Asculta mai multe audio Muzica

Un comentariu:

  1. Multumesc ca ai folosit o piesa ridicata de mine :D
    Exista si video ceva ridicat de mine ,tot de kings of leon, use somebody parca ,orisicum hinjoi zi muzic

    RăspundețiȘtergere