Hare: sa mor de nu-ti troznesc una!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yo nikko: dc?
Hare: sau mai bine 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hare: pardon 1000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yo nikko::)) )
yo nikko: :))
Hare: ce dracu e cu tine ?
yo nikko: :-/
yo nikko: la blog te referi ma
yo nikko: ?
yo nikko: ce ma
yo nikko: daca asta gandesc eu
Hare: bine k ala nu citeste bloguri
Hare: k ar vedea ce prostuta esti!!!!
yo nikko: :(
yo nikko: dc?
Hare: de chichi
yo nikko: explica
yo nikko: daca tot ai inceput
Hare: ink nu am terminat de lecturat
Hare: deci sa ma explic
Hare: prin citate
Hare: "poate nu-l meritam eu..."
Hare: o mare idiotenie
Hare: nici un om normal nu poate sa creada k e prea putin pt o alta pers
Hare: nimeni nu e mai bun decat noi
yo nikko: :)
Hare: fiecare suntem unici
Hare: si speciali
Hare: "....Mi se parea a fi genul de baiat care ar fi putut visa cu mine si totodata ar fi fost in stare sa ma aduca cu picioarele pe pamant."
Hare: ingenua
Hare: cum ziceam
Hare: ce sa ti se para tie asta
Hare: cand tu nici nu stii cum e asta!!!
Hare: cine stie ce golanel e
Hare: si tu... visatoarea
Hare: :))
yo nikko: :">
Hare: sa fim seriosi
Hare: tu niciodata nu poti sa iti dai seama de cineva
Hare: cum e cu adevarat
Hare: pt k esti ocupata sa visezi
Hare: sa ti-l inchipui cum vrei tu
Hare: chiar vrei sa mai continuu?
yo nikko: nu-i adevarat
yo nikko: da
Hare: eu zic sa nu
yo nikko: eu zic sa da
Hare: asa... eu zic sa ma opresc aici
yo nikko: eu zic sa nu
Hare: k ai inteles mesajul
yo nikko: si nu te mai contrazice cu mn!!!!
Hare: ideea e: SA REVII SINGURA CU PICIOARELE PE PAMANT
Hare: sau
Hare: sa il iei pe mamoru copia evident si sa visati amandoi
yo nikko: )
Hare: si sa desenati pe doodle
yo nikko: ce rea esti ma!!!!!
Hare: si am cam terminat
Hare: deci cine nu are prieteni k mine sa ma contacteze la nr de tel 0722...
yo nikko: dc?
Hare: sau mai bine 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hare: pardon 1000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yo nikko::)) )
yo nikko: :))
Hare: ce dracu e cu tine ?
yo nikko: :-/
yo nikko: la blog te referi ma
yo nikko: ?
yo nikko: ce ma
yo nikko: daca asta gandesc eu
Hare: bine k ala nu citeste bloguri
Hare: k ar vedea ce prostuta esti!!!!
yo nikko: :(
yo nikko: dc?
Hare: de chichi
yo nikko: explica
yo nikko: daca tot ai inceput
Hare: ink nu am terminat de lecturat
Hare: deci sa ma explic
Hare: prin citate
Hare: "poate nu-l meritam eu..."
Hare: o mare idiotenie
Hare: nici un om normal nu poate sa creada k e prea putin pt o alta pers
Hare: nimeni nu e mai bun decat noi
yo nikko: :)
Hare: fiecare suntem unici
Hare: si speciali
Hare: "....Mi se parea a fi genul de baiat care ar fi putut visa cu mine si totodata ar fi fost in stare sa ma aduca cu picioarele pe pamant."
Hare: ingenua
Hare: cum ziceam
Hare: ce sa ti se para tie asta
Hare: cand tu nici nu stii cum e asta!!!
Hare: cine stie ce golanel e
Hare: si tu... visatoarea
Hare: :))
yo nikko: :">
Hare: sa fim seriosi
Hare: tu niciodata nu poti sa iti dai seama de cineva
Hare: cum e cu adevarat
Hare: pt k esti ocupata sa visezi
Hare: sa ti-l inchipui cum vrei tu
Hare: chiar vrei sa mai continuu?
yo nikko: nu-i adevarat
yo nikko: da
Hare: eu zic sa nu
yo nikko: eu zic sa da
Hare: asa... eu zic sa ma opresc aici
yo nikko: eu zic sa nu
Hare: k ai inteles mesajul
yo nikko: si nu te mai contrazice cu mn!!!!
Hare: ideea e: SA REVII SINGURA CU PICIOARELE PE PAMANT
Hare: sau
Hare: sa il iei pe mamoru copia evident si sa visati amandoi
yo nikko: )
Hare: si sa desenati pe doodle
yo nikko: ce rea esti ma!!!!!
Hare: si am cam terminat
Hare: deci cine nu are prieteni k mine sa ma contacteze la nr de tel 0722...
Dupa un timp...
Hare: si vezi ce scrie la statusul meu
Hare: de fapt lucrurile imp in viata chiar nu au manual de utilizare
Hare: nu te invata nimeni cum si cat sa iubesti
Hare: dar nici ca tine
Hare: sa te pierzi asa usor
Hare: sa fim seriosi
Hare: ce visezi tu chiar nu e din vremea noastra!!!
Hare: e dintr-o alta lume
Hare: care nu se mai intoarce
Hare: asa ca trezirea la realitate
Hare: la viata asta cruda
Hare: de zi cu zi
yo nikko: urato!!!
yo nikko: dragostea exista
Hare: daaaa
Hare: dar nu cum o vezi tu
Hare: si dak o sa visezi ce vrei tu
Hare: o sa tot suferi
Hare: degeaba
Hare: o sa ramai un geniu neinteles
Hare: si sa nu dea dracu maine sa vad vb mele pe blog!!!ce
Hare: sedintele sunt confidentiale de ambele parti
yo nikko: )))
Hare probabil tu o sa le vezi duminica..dar eu le-am postat de azi :))) :P

hey :) te am vazut pe site ul lumenebuna - cu free hugs
RăspundețiȘtergereumm.. esti din bucuresti?
nu ti ar placea sa mergem intr o zi pe strada, pe la metrouri, cu free hugs?
>:D<
Stau in apropierea Bucurestiului...Dar as fi incantata sa particip intr-o zi la Free Hugs :X:X:X
RăspundețiȘtergere