marți, 4 august 2009

“Waiting is painful. Forgetting is painful. But not knowing what to do is the worse kind of suffering.” Paulo Coelho

2 comentarii:

  1. Super citatul. Si imi pare rau dar ultima propozitie este incorecta din punct de vedere gramatical. probabil ca era:"...not kmowing what to do...". Which se foloseste in cazul vietuitoarelor sau omului, iar what in cazul obiectelor, situatiilor, etc.

    O zi buna...si fii mai atenta data viitoare :*

    RăspundețiȘtergere
  2. Multumesc ca mi-ai atras atentia;)

    RăspundețiȘtergere