Super citatul. Si imi pare rau dar ultima propozitie este incorecta din punct de vedere gramatical. probabil ca era:"...not kmowing what to do...". Which se foloseste in cazul vietuitoarelor sau omului, iar what in cazul obiectelor, situatiilor, etc.
Super citatul. Si imi pare rau dar ultima propozitie este incorecta din punct de vedere gramatical. probabil ca era:"...not kmowing what to do...". Which se foloseste in cazul vietuitoarelor sau omului, iar what in cazul obiectelor, situatiilor, etc.
RăspundețiȘtergereO zi buna...si fii mai atenta data viitoare :*
Multumesc ca mi-ai atras atentia;)
RăspundețiȘtergere