
"Iubirea este indelung rabdatoare, iubirea este binevoitoare, nu este invidioasa, iubirea nu se lauda, nu se mandreste. Ea nu se poarta necuviincios, nu cauta ale sale, nu se manie, nu tine cont de raul primit. Nu se bucura de nedreptate, ci se bucura de adevar. Toate le suporta, toate le crede, toate le spera, toate le indura."
1 Corinteni 13: 4-7
Nu am gasit eu citatul asta...recunosc....ci mi l-a trimis cineva.Azi-noapte l-am recitit si mi s-a parut foarte frumos.
Sunt foarte trista....Sufletul meu urla de durere....n-as fi vrut sa scriu despre asta asa ca...o sa ma opresc aici.Mi se pare mai intelept sa sufar in tacere.

Exista uneori lucuri peste care nu putem trece singuri, oricat ne-am dori asta. Eu cred ca ti-ar face mult mai bine daca ai vorbi cu cineva. >:D<
RăspundețiȘtergere