miercuri, 26 august 2009


"Si atunci prefer singuratatea mea.Daca incerc sa fug de ea acum, niciodata nu-mi voi mai intalni perechea.Daca o accept in loc sa lupt impotriva ei, poate ca lucrurile se vor schimba.


Am vazut ca singuratatea este mai puternica atunci cand vrem sa o infruntam dar devine slaba cand o ignoram"


(Paulo Coelho- Vrajitoarea din Portobello)

Un comentariu: