vineri, 14 august 2009

Premiu



Am primit un premiu de la Dreamgirl.Ii multumesc.Dar imi cer scz pentru ca nu pot indeplini regulile/cerintele.Nu stiu 10 bloguri care ar trebui sa merite acest premiu..asta pentru ca nu urmaresc prea multe bloguri.
Iata regulile premiului:

1. afişarea premiului

2. afişarea linkului celui care a acordat acest premiu

3. oferirea lui la 10 bloggeri
Castigatorii premiului sunt:
R.C

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu