La Multi Ani...:D
Mulciumesc dudule...fi sigura ca imi place poza. Recunosc imi place si o parte din melodie, dar nu toata..imi aminteste si de vremea lui Ceasca :))Imi pare rau ca nu am putut sa ne vedem mai mult timp, dar poate ii viitor cine stie.. :-??
La Multi Ani...:D
RăspundețiȘtergereMulciumesc dudule...fi sigura ca imi place poza.
RăspundețiȘtergereRecunosc imi place si o parte din melodie, dar nu toata..imi aminteste si de vremea lui Ceasca :))
Imi pare rau ca nu am putut sa ne vedem mai mult timp, dar poate ii viitor cine stie.. :-??