miercuri, 12 august 2009

LA MULTI ANI!


La multi ani Ralu , Eddy si Gigi


(Ralu sper ca-ti place fotografia :* )



La multi ani trilulilu
Asculta mai multe audio Evenimente

2 comentarii:

  1. Mulciumesc dudule...fi sigura ca imi place poza.
    Recunosc imi place si o parte din melodie, dar nu toata..imi aminteste si de vremea lui Ceasca :))

    Imi pare rau ca nu am putut sa ne vedem mai mult timp, dar poate ii viitor cine stie.. :-??

    RăspundețiȘtergere