Bitza - Memento mori
Asculta mai multe audio Muzica
E veche melodia...dar am reascultat-o asta-seara si mi-am reamintit cat de mult imi placea.
Vreau sa rad!Imi doresc atat de mult ca cineva sa ma faca sa zambesc macar...Azi am fost cu fetele exagerat de vesela...S-au mirat cand au vazut cum ma purtam...dar de cateva zile simt nevoia sa rad, sa tip ,sa ma zbengui.Asta pt ca sunt prea trista.
Sunt asa pt ca sunt o mare proasta si nu ma multumesc cu ce am...
Nu inteleg...Nu ma inteleg...Am obtinut ce am vrut si ..nu sunt fericita.Complicata fiinta mai sunt.Trebuie sa-mi dea cineva 2 palme si sa ma trezeasca la realitate si trebuie sa stau mai mult in preajma fetelor.Cu ele ma simt altfel...ma bucur de viata .De-abia astept in fieare zi sa vina ora 18 si sa ies cu ele.Le iubesc pe nebunele astea si le multumesc!

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu