miercuri, 11 martie 2009


"Orice problema e o oportunitate deghizata"
Aceasta fraza ii place "prietenului meu de incredere" mult si cum el nu are blog am postat-o eu pe blogul meu

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu