
Ascult melodia "18 ani" de la Vama Veche....SUPERBA MELODIE!
Mi-as dori sa viu si eu atat de fericita ca in versuri....
Sunt de parere ca atunci cand o sa pot spune "Lume cat te iubesc/Sufletul mi-e bomba,explodez" atunci o sa fiu pe deplin fericita.
Cum o fii sa te simti atat de fericit si indragostit incat sa spui:"Vise in mii de parti/Vi le fac cadou/Impliniti-le voi?Visul meu il traiesc chiar acum".
Cand o sa fiu eu mare o sa am curajul sa le spun parintilor:"Nu-mi strigati ce sa fac/Fiindca timpul-i un ac/Iara noi suntem ata din el..."
Sper ca intr-o zi sa pot simti si eu ceea ce canta Tudor....:D
"Ziua cand te-am vazut
Inima mi s-a urcat in gat...si n-a mai coborat"
"Nu mai vreau altceva
Ochii tai verzi si parul tau mi-ajung"
Mi-as dori sa viu si eu atat de fericita ca in versuri....
Sunt de parere ca atunci cand o sa pot spune "Lume cat te iubesc/Sufletul mi-e bomba,explodez" atunci o sa fiu pe deplin fericita.
Cum o fii sa te simti atat de fericit si indragostit incat sa spui:"Vise in mii de parti/Vi le fac cadou/Impliniti-le voi?Visul meu il traiesc chiar acum".
Cand o sa fiu eu mare o sa am curajul sa le spun parintilor:"Nu-mi strigati ce sa fac/Fiindca timpul-i un ac/Iara noi suntem ata din el..."
Sper ca intr-o zi sa pot simti si eu ceea ce canta Tudor....:D
"Ziua cand te-am vazut
Inima mi s-a urcat in gat...si n-a mai coborat"
"Nu mai vreau altceva
Ochii tai verzi si parul tau mi-ajung"

Iti doresc o primavara plina de iubire si de fericire!
RăspundețiȘtergere