luni, 9 martie 2009


Dac'ai stii ca in lume...cineva te iubeste pe ascuns...poate n-ai mai fii atat de trist.....

Un comentariu:

  1. din desen eu deduc ca orice e suparat(trist) nu trebuie , ca pentru asta exista emo sa fie ei suparati(tristii) pentru viata si pe toate cele.
    Legat de ce ai scris nu stiu cat de adevarat este ca daca ai stii ca cineva te iubeste pe ascuns nu ai mai fi trist , in primul rand daca te iubeste pe ascuns asta presupune ca nu stii corect, ca altfel nu e chiar asa ascuns cum ar trebui.
    In al doilea rand cu ce ma ajuta ca cineva sa ma iubeasca insa fara sa imi arate , e ca si cum nu m-ar iubi, deoarece ma lasa sa sufar singur in loc sa ma ajute.
    In rest e ok.

    Numai bine,
    Raindrops

    RăspundețiȘtergere