
Na ca ieri ma implinit 20...de ani.Si ce?Ca ma simt tot la fel...;))Deocamdata...ar spune cineva.
Ieri ma amuzam (beata fiind) ca de 3-4 ani imi pun aceeasi dorinta...si vad ca nu se indeplineste asa ca la anu' o sa o schimb desi asta e dorinta mea cea mai arzatoare....In fine.....
Le multumesc celor care au fost alturi de mine si mi-au facut surpriza de ieri...VA MULTUMESC!
Ieri ma amuzam (beata fiind) ca de 3-4 ani imi pun aceeasi dorinta...si vad ca nu se indeplineste asa ca la anu' o sa o schimb desi asta e dorinta mea cea mai arzatoare....In fine.....
Le multumesc celor care au fost alturi de mine si mi-au facut surpriza de ieri...VA MULTUMESC!

Nu ai pentru ce. La multi ani inca o data si te pup dulce, babo!:P
RăspundețiȘtergereFac pariu ca stiu despre ce e vorba. Dorinta ta se refera la ... dar nu voi spune ca nu este frumos. Sa stii ca stiu din experienta ca dorintele nu se indeplinesc deloc usor. Cu atat mai mult daca e vb de ce stiu eu ca este vorba , este greu ce reusit sau asa mi-se pare mie.
RăspundețiȘtergereNumai bine,
Raindrops