Ieri a fost o zi super....Am ras, am glumit si am facut o serie de lucruri noi cum ar fii:am facut "inaugurarea" barului pe care il frecventam de obicei(prietenii stiu ce)...am facut susu intre portierele masinii....am incercat un nou drum...si cred ca a mai fost ceva dar am uitat.In fine.....le multumesc fetelor pt minunata zi de ieri si Raluca imi pare rau ca n-ai fost si tu alaturi de noi.
Nush cum venise ieri vorba de noi fetele si ne-am amintit cum era la inceputul clasei a IXa;)).... si mi-am amintit ca la un moment-dat eu nu o puteam suferi pe Ara....si uite "Delfinul" ,cum spunea cineva, a facut ca noi sa fim destul de apropiate.De atunci ne-am schimbat amandoua....Eu am impresia ca nu prea mult..
Dar asa-zisa "iubire" pentru Andrei n-a trecut....tot ieri mi-am dat seama de asta..
Oricum in principiu ieri a fost o zi super si sper sa mai existe zile d'astea.
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

sa tot ai parte de zile din astea sa faci susu intre portiere :)) =))
RăspundețiȘtergereSi eu iti multumesc pentru acea minumata zi de 1 martie. Chiar o zi reusita cu intamplari haioase ce as dori sa se repete.
RăspundețiȘtergere:*