vineri, 26 iunie 2009

A venit vacanta....


"A venit vacanta
Cu trenul din Franta
Cartile pe foc"
Parca asa incepea un cantecel pe care il fredonam in copilarie...si-mi vine acum in minte.
In sfarsit vacanta! Mi-era dor sa stau in casa si sa pierd timpul aiurea.O sa ma apuc si de Lorelei....cica ar fi sad asa cartea.... e bine....adica de asta am nevoie acum...sa stiu ca si altii au o viata mai varza asa...:D.In fine...
As vrea...nu stiu ce as vrea...doar ca asta imi tot vine sa zic intruna.Stiu ce as vrea!Sa merg la mare...mi-e dor de ea...Habar n-am daca o sa pot ajunge anu' asta s-o vad :( desi acum de asta am nevoie...sa ma detasez de tot .Am nevoie sa "evadez" putin din viata pe care o am acum.Dar o sa trec eu si peste starea asta.....in curand:D



O-Zone - Timpul Trece Fara Noi
Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu