Nu stiu cum sa-ti demonstrez ca nu am fost eu....probabil nu am cum....dar daca ar exista vre-o cale , as vrea sa o stiu.Nu as fi atat de inconstienta incat sa-mi pierd cel mai bun prieten (pentru mine asta esti).Esti pesoana cea mai apropiata de sufletul meu si n-as suporta gandul sa-ti fi facut ceva rau.Tu nu te-ai gandit la asta :) Pacat!
Stiu ca s-a sfarsit....Mi-am dat seama ieri...Daca asta e decizia ta ti-o respect
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu