miercuri, 24 iunie 2009

Buna-dispozite vine cantand


Ieri nu prea vroiam sa ies afara...dar am zis decat sa stau ca o leguma in casa mai bine sa ma vad putin cu fetele.Si bine am facut.Am mers la Raluca si am facut clatite...bine fetele s-au mai implicat, eu ...doar am degustat vre-o 4 ;))).Pe la 22:00 deja incepusem sa casc....ma pusesem cu capul pe mana lu' Flo si mai aveam putin si adormeam.Apoi i s-a facut Arabelei mila de mine si m-a dus acasa,numai ca pe drum aud noua melodie de la Fly Project.Nu ma omor eu sa ascult genu' asta de muzica dar atunci am inceput sa cant si sa dansez.Saraca Flo a ramas uimita si a zis ca nu sunt sanatoasa la cap( ieri mi s-a spus de multe ori asta :-? ).Dar nush de atunci sunt asa bine-dispusa....nu mai sunt suparata dintr-o MARE PROSTIE.
A avut dreptate Arabela cand mi-a spus ca uneori exagerez
Si uite asa azi sunt foarte vesela...sper sa raman asa
Asta e melodia care m-a inveselit


Fly Project - Unisex
Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu