luni, 15 iunie 2009

Another bad day...


Doamne...nu am mai avut o zi atat de proasta de mult timp......Daca era 13 si nu imi mergea atat de rau.

Nu mai pot ....imi vine sa plang fara oprire....Nu mai stiu cum sa fac sa-mi ridic moralul....Degeaba m-am uitat la filmulete funny, am ascultat melodii optimiste chiar am citit si articolul care ma facea sa gandesc mai pozitiv.Pesimismul meu a ajuns la cote maxime.Acum nici macar Andrei nu m-ar inveseli....

Maine o sa pic examenul....Stiu asta....de fapt sunt ferm convinsa ca asa o sa se intample....

Sunt satula...de oameni....de tot....Am obosit......Am obosit sa mai lupt.....Nu ma gandesc la sinucidere sau ceva de genu' ...doar ca simtem nevoia sa ma descarc cuiva.....si cum n-am un prieten imaginar sau pe cineva care simt ca ma intelelege.....scriu pe blog.....Si cred ca asta o sa fac de acum incolo......si nu o sa ma gandesc la consecinte.





Igor Krutoi
Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu