miercuri, 17 iunie 2009

Ieri...




Am luat examenul la Sociologie cu 9!Pe cat eram acum 2 zile de amarata si pesimista pe atat am fost ieri de fericita...pot spune ca am avut o zi buna.Probabil a fost rasplata pentru cat am plans alaltăieri.Am avut norocul ca cineva m-a facut sa nu mai vad totul atat de gri....foarte rar cand vorbesc cu persoana respectiva raman suparata....ma face sa rad din tot felul de nimicuri.Da...cred ca asta a fost singurul lucru bun care mi s-a intamplat in ziua aia si vreau sa-i multumesc....pentru ca exista si pentru ca face el cum face si scoate ce e mai bun din mine.Ah...si-i multumesc ca ma suporta......pentru ca recunosc .....uneori sunt INSUPORTABILA.







jason mraz ft. colbie caillat - lucky
Asculta mai multe audio Muzica

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu