
Mi-e dor de tine....
Mi-as fi dorit sa impartasesc si cu tine bucuria mea...Cat de bogata eram cand faceai parte din viata mea si cat de saraca sunt acum.
De o saptamana gandul imi zboara la tine mai des....multe lucruri imi aduc aminte de tine...Si cand merg pe strada ma mai izbeste numele tau..pe vre-o masina sau un afis...
Oare tu iti mai aduci aminte de mine?Nu cred...sunt realista cand spun asta.Dar o sa te uit sa stii..numai ca nu acum....Inca nu stiu ce fel de sentimente am pentru tine...tot ce stiu e ca imi lipsesti enorm..
Refrenul piesei asteia il fredonam cu fetele azi-noapte cand ne plimbam prin ploaie...

Cunosc sentimentul...dar da, il vei uita. >:D<
RăspundețiȘtergere