[You]
9:13pm
eu ma consider norocoasa ca te-am cunoscut
si..
sper sa gasesti o "mama " care sa te merite
>:D<
[Ilias]
9:15pm
hahahaha
[You]
9:15pm
nu rade
eu am vb serios
:P:P
[Ilias]
9:16pm
100%o sa ne intalnim undeva...100%
[You]
9:16pm
:)))
de unde stii?
vezi in viitor
?
:))
[Ilias]
9:17pm
poate....
daca o sa auzi cineva sa urla MAMI pe strada...
sa stii eu sunt..
[You]
9:18pm
:)))
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

:)nice
RăspundețiȘtergerepoate asa e..
RăspundețiȘtergeredesi pentru mine e altfel..