marți, 5 octombrie 2010

I hate days like this!!!!!!!!!


God, urata zi a mai fost azi!!!
Am urat aproape fiecare moment din ea...si o sa urasc pana la capat ziua asta!
Avea zilele trecute un tip la status ceva de genu' : "Cand adoarme Hrusca, vine primavara" =)).Cred ca o sa strang o armata si o sa-l "adorm" pe prietenu' asta...ca prea m-am saturat de ploi, vant si frig.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu