sâmbătă, 23 octombrie 2010

:)

Cand sapi groapa altuia exista riscul sa cazi tu in ea.
Si mie era sa mi se intample da' mi-am revenit.Am avut ceva noroc, ce-i drept.Bine ca au existat si persoane ce au tinut sa ma trezeasca la realitate ...

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu