joi, 6 mai 2010

A new day...

Sa zicem ca mi-a mai trecut supararea de ieri...si ziua de azi n-a fost chiar asa de rea, dimpotriva ..a fost neasteptat de funny.Doamne cat am putut sa rad cu Alina.Nush cum s-a facut ca ni s-au intamplat tot felul de chestii amuzante...
Da' tot am pata pe asistentele alea...ca sunt platite degeaba si nu ne arata nik ~x(.In fine...vad eu cum ma descurc ...da' pana la sf saptamanii viitoare (cand termin practica) mi-am propus sa fac 2 chestii..si o sa le fac...(sper doar sa nu-mi dispara entuziasmul )

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu