Azi , pe cand eram la Roxy, am vazut un film foarte tare ...e cam vechi ce-i drept dar mi-a placut .Melodiile sunt super.Filmul se numeste "Mamma mia" si e un musical.Prea multe nu spun despre el ci vreau sa postez melodiile ce mi-au placut:
Imi place mult si ma inveseleste:
Asculta mai multe audio Muzica
Asculta mai multe audio Muzica
Asculta mai multe audio Muzica
O mel ce-mi place mult si mi-aduce aminte de ..........:
Asculta mai multe audio Muzica
Asculta mai multe audio Muzica
In fiecare melodie ma regasesc mai mult sau mai putin..
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu