sâmbătă, 22 mai 2010

Beautiful...

Azi , pe cand eram la Roxy, am vazut un film foarte tare ...e cam vechi ce-i drept dar mi-a placut .Melodiile sunt super.Filmul se numeste "Mamma mia" si e un musical.Prea multe nu spun despre el ci vreau sa postez melodiile ce mi-au placut:

Imi place mult si ma inveseleste:

Asculta mai multe audio Muzica


Asculta mai multe audio Muzica


Asculta mai multe audio Muzica

O mel ce-mi place mult si mi-aduce aminte de ..........:


Asculta mai multe audio Muzica


Asculta mai multe audio Muzica

In fiecare melodie ma regasesc mai mult sau mai putin..

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu