Am o stare atat de aiurea...
Sunt dezamagita...***** , aveam alte asteptari de la ziua asta .Vroiam sa fie altfel...imi doream atat de mult...
Deocamdata refuz sa ma dau batuta ...e doar o mica-mare chestie.Sa zicem ca nu e timpu' pierdut sa mai invat.Cel putin asa ma mint....
My I.F. ti s-a intamplat vreodata sa te "trezesti" si sa nu-ti placa ce intorsatura a luat viata ta?
Sa nu-ti dai seama cum ai ajuns in starea asta?
Uite..ca mie mi se mai intampla:D
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu