vineri, 30 aprilie 2010

Vreau si eu !!!!



N-ai cum sa nu iubesti ghemotocu' asta de blana.

Vreau si eu un pisicut asa.De cate ori merg la scoala ii vad fotografia la metrou si parca e pusa acolo numai sa-mi faca mie in ciuda :(

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu