N-ai cum sa nu iubesti ghemotocu' asta de blana.
Vreau si eu un pisicut asa.De cate ori merg la scoala ii vad fotografia la metrou si parca e pusa acolo numai sa-mi faca mie in ciuda :(
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu