Imi cer iertare !!!Din cauza egoismului si prostiei mele nu am fost alaturi de tine.
Tocmai eu , care trebuia sa te inteleg perfect...Mi-e rusine de mine!!Si o spun din tot sufletul
Intamplator am citit ceva zilele trecute....exprima perfect ce as vrea sa-ti spun acum:
"Daca intr-o zi iti vine sa plangi, cauta-ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi, cauta-ma. Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni, cauta-ma. Promit sa tac oricat vrei. "
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

impresionant citatul
RăspundețiȘtergere