
Valeuuuuuuuuuu!!!! Mor de plictiseala!!!!
Frate, nu inteleg...toata lumea are treaba zilele astea numai eu n-am nimic de facut.Aiurea rau..Pe bune.Bine naibii , ca am iesit ieri seara afara ...da' azi am simtit ca ma sufoc in casa...
Plictiseala mea a fost in asa hal de mare incat m-am apucat de GATIT.Pentru cei ce ma cunosc:"Da, vedeti bine.!" :))..Am facut spaghete, mare scofala.Da' la astea ma pricep si eu.Bineinteles ca m-am si ranit la mana, altfel nu s-ar fi vazut ca am fost prin bucatarie :D
Frate, nush , da' eu nu's facuta sa gatesc.Nu pot sta in bucatarie mai mult de o ora..ca altfel nu se stie daca mai ies de-acolo, decat cu piciorele înainte :D
Vad ca pana acum nu s-a plans nimeni de gustul mancarii ( nu e prima data cand fac spaghete) da' si s-aud de cineva ca B-(
De azi mi-am propus sa traiesc clipa si voi inceta cu rautatile.M-am hotarat de dimineata (pe la 10) cand ma uitam la tv.Nush cu s-a facut ca m-am trezit cu o mare pofta de viata.Adevaru' e ca de ce as fii trista???Nimic nu-mi merge rau (cu adevarat rau) si oricum eu primavara "ma trezesc la viata" odata cu natura.
Primavara "La la la live is wonderful" :X:X:X
Ceva foarte tare de ieri : Si-a facut Haretina blog!! =))=)))
Am murit de ras cand mi-a spus..Bine, in prima faza am crezut ca e gluma de 1 Aprilie.Asta pt ca ...pana nu demult, ea imi spunea ca a avea blog e o mare prostie si pe blog faci din nimic o mare chestie.Sincer , si acum mi se pare ciudat dar imi place cum scrie si-n plus mai am si eu cu ce s-o tachinez.Trebuie sa ma razbun :)))
Am innebunit de 2 zile cu melodia asta...Pur-si-simplu o adorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!
Cred ca de la ea am atata energie

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu