duminică, 14 noiembrie 2010

eu cu mine...discutie

"And I don't want the world to see me
Cause I don't think that they'd understand
When everything's made to be broken
I just want you to know who I am...."


-Da-te dracului jos de pe norisorul tau si revino cu picioarele pe Pamant!!!!!
-De ce ?? E atat de misto ce mi se intampla....
-Ce e ma misto???? Doar nu vrei sa afle lumea ce stim noi...Iti zic eu ca nu e nimic misto. E doar o ILUZIE!!!!
-.....

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu