..in general .Au fost 3 cazuri in care mi-a placut :
- intr-o duminica, noaptea eram cu fetele si am inceput sa cantam melodia "Ploaia" a lu' Crago;
-anu' trecut cand, nush de ce , pe cand venam de la magazin si m-a prins o ploaie torentiala am preferat sa "ma plimb" decat sa ma ascund de stropii mari ce tineau sa acopere totul
- acum cateva luni , cand pe mine si Stelu ne-a prins ploaia pe la Unirii ; La un moment-dat ma intreba :"Mai stam?"..si nush, nu mai vroiam sa plecam , as fi vrut ca timpul sa se opreasca in loc.Sau nush..pentru mine se oprise.Am mai stat cateva minute si am plecat...
Dar ziua de azi nu a fost exceptia, sper doar ca maine sa nu mai ploua..
𝐃𝐨𝐮𝐚̆ 𝐨𝐩𝐞𝐫𝐞 𝐧𝐨𝐢
Acum 2 luni

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu