vineri, 3 septembrie 2010

:D

Adica ce ..daca-mi ignor sentimentele , pana la urma or sa dispara ...sper ..

2 comentarii:

  1. Niciodata...sa stii...nu vor disparea...poti in schimb sa treci peste;)

    RăspundețiȘtergere
  2. Ha ha ha >:)
    Minte-ma, dar minte-ma frumos :)

    RăspundețiȘtergere