vineri, 16 ianuarie 2009

Paula Seling - Timpul


La radio se-anunta ploi,

Furtuna e in ochii mei

Vreau sa dau timpul inapoi

Eram copii si ne iubeam

Mi-aduc aminte cand in brate ne tineam

In suflet era soare, ma incalzeam langa tine

Si astazi iubesc o amintire.

Refren:De-as putea cumva intoarce timpul

Sa-ti mai vad o data chipul

Dulce ar fi durerea de-as putea sa dau timpul inapoi...

Nu mai stiu de e zi sau noapte

Parca o viata intreaga ne desparte

Dulce ar fi durerea de-as putea sa dau timpul inapoi...

II:Zambesc sau plang, nici nu mai stiu

In inima mea e plin si totul pare asa pustiu

As vrea sa dau timpul inapoi

Sa simt iubirea ce ne-a legat pe amandoi.

(Sufletul meu...) era soare, ma incalzeam langa tine

Si astazi iubesc o amintire.

Refren:..

III:Fiecare secunda e un chin

Si la fel zilele ce vin

Tot ce-mi doresc e sa fim amandoi

As vrea sa dau timpul inapoi.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu