luni, 21 februarie 2011

Daca..


Daca-ti zambesc, inseamna ca ma bucur sa te vad
Daca te caut , inseamna ca mi-e dor
Daca te ajut, inseamna ca imi pasa
Daca te intreb, inseamna ca ma intereseaza
Daca-ti ofer, inseamna ca meriti
Daca-ti cer, inseamna ca am nevoie..

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu