Eu nu prea-i inteleg deciziile si la un moment-dat, pe cand o certam ca prea se poarta aiurea ,ma intreaba :" Nikko, da' tu n-ai suferit niciodata din dragoste?". Pfffff...cred ca da , acum 3 ani.Da' faza e ca eu am cam uitat si de aceea imi e este destul de greu sa o inteleg, si pe ea si pe altii.
Azi ma mai intreaba si Alina pe cand "dezbateam" o hotarare luata de Mitzi: "Nikko...tu nu ai fost indragostita ..??" Cand i-am dat raspunsul m-am contrazis singura.La inceput i-am spus ca eu sunt vesnic indragostita iar la final i-am spus ca eu am uitat cum e sa fii indragostit......
Dar n-o sa ma bag in viata ei, desi nu-i inteleg deciziile...o sa fiu doar langa ea cand o aiba nevoie de un umar pe care o sa planga.
Cred ca indragostitii astia sunt si putin masochisti uneori....
(eu stiu cel mai bine)

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu