joi, 14 mai 2009

i miss you


i miss you
but i haven't met you yet
so special
but it hasn't happened yet
you are gorgeous
but i haven't met you yet
i remember
but it hasn't happened yet
and if you believe in dreams
or what is more important
that a dream can come true
i will meet you
i was peaking
but it hasn't happened yet
i haven't been given
my best souvenir
i miss you
but i haven't met you yet
i know your habits
but wouldn't recognize you yet
and if you believe in dreams
or what is more important
that a dream can come true
i will meet you
i'm so impatient
i can't stand the wait
when will i get my cuddle?
who are you?
i know by now that you'll arrive
by the time i stop waiting
i miss you
Aceste versuri le-am gasit pe un blog si mi-am permis sa le postez si eu pe al meu pentru ca mi-au placut foarte mult si ma fac sa ma gandesc la cineva special pentru mine

2 comentarii:

  1. Ralu zambeste astazi19 mai 2009 la 13:20

    Insa imi e dor de ceva si nu stiu de ce... poate de o privire, de un sentiment, de cineva si vreau sa nu-mi mai lipseasca atat de mult. Cred ca momentul e de vina sunt prea melancolica, sau poate ca stiu ce imi lipseste, de ce imi e dor si nu vreau sa accept realitatea? Imi e dor de, de zambetul tau, de ochii tai, de privirea ta. Imi e dor de imbratisarea ta si nu vreau sa imi mai fie dor de tine dar nu pot face nimic. Ca desi sunt langa tine, tu nu ma vezi, nu ma simti, nu ma auzi. Iar indiferenta ma raneste tot mai multi iar lucru acesta ma indeparteaza cu fiecare zi ce trece tot mai mult de ochii tai. Tu nu vezi cat sufar atunci cand tu esti trist si cat sunt de fericita atunci cand zambesti???
    Nimeni nu intelege iubirea mea pentru tine, nici eu nu o mai inteleg si poate ca nu voi intelege de ce te iubesc atat de mult cand nici nu exist pentru tine!
    Si totusi te iubesc,chiar daca te mai am doar in visele mele,si poate nici acolo....imi e frica sa inchid ochii pentru ca imi e teama sa nu te pierd si in vise....Imi e frig si nu are cine sa ma incalzeasca, tremur de dor si stiu ca asa va fi mereu. Doar eu si cu singuratatea mea vom merge de mana si vom incerca sa ne incalzim singure…ca de fiecare data te astept aici si te voi astepta o intreaga viata daca e nevoie….


    numai sa vi...

    (mai are rost sa specific ce reprezinta randurile de mai sus? Daca ai nevoie de detalii stii unde ma gasesti! )

    RăspundețiȘtergere