marți, 5 mai 2009

.........


De ce nu ma crezi cand iti spun ca sunt indragostita de tine? Ti se pare ca glumesc sau ma joc?Recunosc uneori sunt mai imatura dar cand e vorba de sentimentele mele nu ma insel.Cum sa mi se para ca mor de dorul tau sau ca mi-as dori enorm de mult sa te vad?

Nu stiu de ce scriu toate astea.....Parca am stricat totul!Asa fac eu mereu....Stric totul.Imi pare rau dar asta simt!Si daca te deranjeaza ceea ce simt, ignora!Ignora ceea ce am scris dar nu ma ignora pe mine.:D

Eu tot imi doresc sa vii imbracat in clown si sa ma ceri de sotie cu un inel din balon:X

2 comentarii:

  1. Dudule...ce nunta inedita o sa ai, dar eu vreau sa vad persoana care ti-ar indeplini un asemenea "moft".

    Eu cred ca el te crede cand tu ii spui ca "esti indragostita de el", dar nu vrea inca sau nu este pregatit sa inteleaga aceste cuvinte sublime.
    Nu te speria...cu totii precem prin acest moment.

    RăspundețiȘtergere
  2. da, cred ca e mai degraba "nu vreau sa cred" decat "nu cred"...Off, barbatii astia...

    RăspundețiȘtergere