
Greseala....
Cel mai trist in dragoste e ca sufletul ti-l fura uneori tocmai cine nu are nevoie de el!!
Aseara am facut o mare greseala....i-am dat un sms.Am vrut sa fiu tare dar bausem cam mult si nu m-am putut abtine......ce scuza tampita.
Apoi ca un copil care a facut o prostie am incearcat sa-mi acund fapta...mi-am inchis telefonul.....dar nu pentru mult timp...Telefonul piuie.....cu inima cat un purice citesc sms-ul...da era de la el...imi venea sa tip de bucurie dar m-am abtinut...Ne-am mai trimis cateva sms-uri si apoi m-a sunat.....am simtit ca ma topesc atunci cand i-am auzit vocea....Am simtit ca inca ma mai place si ca nu m-a uitat...si iar a revenit dusmanul meu Confuzia...au revenit si intrbarile fara raspuns dar nu am avut puterea sa-i pun niciuna...am vorbit destul de mult si totusi nu ne-am spus nimic...Of!Ce ti-e si cu iubirea asta.....:((
De ce te poti indragosti intr-o secunda si iti trebuie o viata ca sa uiti?
Mi-e atat de dor de el.....Aproape ca era sa cedez si sa-i spun ca as face orice numai sa fiu langa el...dar am fost tare si nu i-am mai zis nimic....stiam ca o sa se simta aiurea...
Sper sa imi treaca aceasta stare de cacat...ca nu imi face bine.Ce dracu chiar nu pot sa inteleg ca s-a terminat,ca daca m-ar fi placut asa cum ma mint eu nu s-ar fi despartit de mn?Asta e..... sunt un copil mai retardat care intelege mai greu....

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu