duminică, 5 februarie 2012

yo nikko : nu ma simteam bine in pielea mea
Alina : esti doar o complexata....
Alina : si mi-ar face mare placere sa iti revii in pula mea odata
yo nikko : o sa-mi revin
yo nikko : promit
yo nikko : !

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu