duminică, 6 noiembrie 2011

and i miss u....

November 5, 2010 You
Pai ar trebui sa-ti iei in serios atributiile de profesor si sa ma inveti lb. greaca
Kalimera Ilias

November 5, 2010 Ilias P
... o sa faci un program si o sa facem....pana 31.12 de 3 ori pe saptamana....si dupa 01.01.2011 ... fiecare zi....pt o viata...!!!!!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu